Babor image

ReVersive Anti – Aging Третман

Time: 90 минути

Одлучете се дали сакате Вашата кожа да биде поцврста и помазна со свиленкаст сјај.
Моќните состојки против стареење на кожата, ефикасната масажа како и нежните текстури го прават овој луксузен третман вистинско и единствено доживување со неверојатни резултати.
Опуштете се и уживајте!!!!

Цена: 5.500,00 денари